Sprawdź nasze specjalne…

Grupy projektowe

dla tych, którzy chcą więcej…

20240120_144726

Teatr Tańca

Nasz projekt zakłada sieciowość. Oznacza to, że na cały teatr składają się różne grupy, którymi opiekuje się kilka naszych Pań od Tańca. Teatr w trakcie każdego sezonu artystycznego przygotowuje nowy spektakl, który następie ma swoją premierę na gali końcowej Endorfina Studio.

Akrobatyka
Reprezentacja

Nasz nowy projekt. Grupa, która swoje treningi pod okiem p. Oliwii ma dwa razy w tygodniu. Jej celem jest przygotowanie się do pokazów oraz udział w turniejach akrobatycznych. Tutaj ćwiczone są trudniejsze elementy oraz zaawansowane piramidy akrobatyczne, dlatego wymagany poziom umiejętności to śr-zaaw. To pierwszy sezon działania naszej akro reprezentacji, dlatego śmiało można dołączyć. Najpierw skontaktuj się jednak z nami, pomożemy w kolejnych krokach.

Program stażowy

Dla osób, które marzą o nauczaniu ruchu, przekazywaniu pasji i towarzyszeniu w rozwoju młodszym od siebie ale nie osiągnęły jeszcze pełnoletniości lub dopiero, co zapukała do drzwi osiemnastka, mamy przygotowany program stażowy. Przez jeden sezon przygotujemy Cię do pracy jako nauczyciel tańca dla dzieci!