×

Modern Jazz

Mieszanka tańca współczesnego i jazzu, oparta na klasyce jednak łamiąca jego sztywne konwencje. Styl oparty na przeciwnościach, w którym najważniejsze są emocje i to, co mamy do przekazania za pomocą tańca. Modern jazz cechuje dynamika i precyzja ruchu, dużą rolę odgrywa izolacja, kontrola i koordynacja poszczególnych części ciała. Na zajęciach poznamy również improwizację ruchową i spróbujemy wyrazić siebie za pomocą ruchu. Na zajęcia zapraszamy dzieci i młodzież w grupach wiekowych 7-11 i 12-15 lat. Dla młodzieży powyżej 15 roku życia…

Hip-Hop

Jest to kompilacja wielu stylów street’owych (m.in. popping, locking, funk) charakteryzująca się dynamiką i różnorodnością. Zajęcia pozwalają dzieciom i młodzieży aktywnie spędzać czas, doskonale wpływają na rozwój psychiczny i fizyczny, rozwijają koordynację ruchową. Podczas nauki podstawowych kroków a także bardziej skomplikowanych sekwencji choreograficznych uczestnicy poprawiają swoją pamięć motoryczną, a przede wszystkim świetnie się bawią! Hip-hop, R'n'B czy soul to muzyka, która dominuje na zajęciach. Do nauki tego stylu zapraszamy dzieci i młodzież w dwóch grupach wiekowych 7-11 oraz 12-15.

Taniec Nowoczesny

Zajęcia są mieszanką wielu styli tanecznych (m.in. hip-hop, jazz, disco, taniec klasyczny). Dzieci doskonalą na nich koordynację wzrokowo-ruchową, uczą się pracy w grupie, a także pokonują nieśmiałość. Pierwsze choreografie ćwiczą pamięć ruchową, a pokazy i występy pomagają "oswoić” tremę. Dzieci poznają podstawy różnych stylów tak, by w przyszłości móc wybrać jeden z nich i dołączyć do odpowiedniej grupy. Zajęcia te dają możliwość wszechstronnego rozwoju, zapraszamy na nie dzieci w wieku 5-6 lat.

Balecik

Dzieci poznają na zajęciach podstawy tańca klasycznego i współczesnego. Zajęcia pomagają rozbudzić w dzieciach kreatywność i wyobraźnię. Pozycje i ćwiczenia kształtujące postawę i piękną sylwetkę są wplecione w zabawy ruchowe tak, by ich nauka była przyjemnością. Proste kroczki taneczne i sekwencje choreograficzne kształtują pamięć ruchową i przestrzenną. Zajęcia baletu w naszym studio nie są typową lekcją tańca klasycznego- nie ma "godzinnej musztry przy drążku", klasyczne pozycje i podstawowe ćwiczenia są proponowane w formie atrakcyjnej dla dzieci zabawy, a muzyka klasyczna…

Akrobatyka

Serdecznie zapraszamy na zajęcia z akrobatyki dla dzieci! Chcesz zapewnić swojemu dziecku odpowiednią dawkę ruchu? Zależy Ci, żeby dobrze się rozwijało i było sprawne fizycznie? Mamy coś dla Ciebie! Gimnastykę z elementami akrobatyki! Gimnastyka i akrobatyka dla dzieci to wspaniałe zajęcia, które kształtują sylwetkę, grację i elegancję ruchu! Łączą w sobie ćwiczenia ogólnorozwojowe, które mają na celu podnoszenie sprawności fizycznej i koordynacji ruchowej. Wszechstronnie rozwijają wytrzymałość, zręczność oraz orientację przestrzenną.