×

Sabina Delmaczyńska-Piwko
Prowadzi: modern jazz, teatr tańca.

Z wykształcenia kulturoznawca, z pasji tancerka, choreografka i instruktorka. Założycielka Studia Ruchu Endorfina. Dyplomowany instruktor tańca (Centrum Szkoleń Artystycznych „RAMADA” w Opolu i Instruktor rekreacji ruchowej, mistrz animacji.

Czytaj więcej

Sabina Delmaczyńska-Piwko

W skrócie artystyczna dusza i nauczyciel z powołania. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła jeszcze w szkolnym zespole tanecznym, następnie trafiła do zespołu tańca nowoczesnego gdzie poznała różne style taneczne, jednak w jej sercu na stałe zagościły taniec współczesny, modern i jazz. Od ponad dziesięciu lat spełnia się w roli instruktora i przekazuje taneczną pasję młodszym pokoleniom na zajęciach tanecznych a także tworząc spektakle taneczne. W ostatnich latach związana z Grupą Tańca Współczesnego, której założycielem i choreografem był Maciej Cierzniak. Jako tancerka GTW w spektaklach „Relacje” oraz „622 upadki” występowała na deskach m.in. Śląskiego Teatru Tańca w Bytomiu i Teatru Rozrywki w Chorzowie. Ciągle poszukuje nowych wyzwań i inspiracji a także poszerza swoje horyzonty na międzynarodowych i ogólnopolskich warsztatach tanecznych (m.in. Międzynarodowa Letnia Szkoła Tańca Współczesnego w Koszęcinie czy Międzynarodowe Warsztaty Tańca Jazzowego w Kielcach). Twórcza mama-tancerka z milionem pomysłów na minutę. Na swoich zajęciach stara się przekazać swoim podopiecznym, że najważniejsza jest pasja, determinacja w dążeniu do celu i czerpanie satysfakcji z każdego nawet najmniejszego postępu, nowej umiejętności.

Roksana Delmaczyńska
Prowadzi: modern jazz, balecik, taniec nowoczesny dzieci.

Dyplomowany instruktor tańca, trener 1 stopnia zajęć Sensoplastyka ®, animatorka zabaw dla dzieci, aqua animator, wychowawca kolonijny, miłośniczka teatru, nauczyciel z pasją.

Czytaj więcej

Roksana Delmaczyńska

Swoje doświadczenie zaczęła zdobywać już od najmłodszych lat biorąc udział w licznych konkursach i przeglądach tanecznych. Uczęszczała przez 5 lat do amatorskiego dziecięco-młodzieżowego teatru muzycznego „Protalent”, z którym jeździła i grała na wielu scenach Śląska – m.in.: w Teatrze S.Wyspiańskiego w Katowicach, w Operze Śląskiej w Bytomiu, w Teatrze Małym w Tychach, w Chorzowskim Centrum Kultury, Bielskim Centrum Kultury. Kształciła się w Autorskiej Szkole Musicalowej Macieja Pawłowskiego oraz brała udział w rock operze „Szambalia”, która miała swoją prapremierę w warszawskim amfiteatrze w Parku Sowińskiego. W 2014r. wystąpiła w odsłonie tanecznej spektaklu „Damy i huzary” na I Festiwalu Teatrów Młodzieżowych w Teatrze Polskim w Warszawie. Uczestniczka licznych warsztatów tanecznych (np. Międzynarodowe Warsztaty Tańca Jazzowego w Kielcach). Prowadząc zajęcia opiera się na dialogu i zabawie z dziećmi.

Martyna Jałocha
Prowadzi: hip-hop, taniec nowoczesny dzieci, maluszki.

Dyplomowana absolwentka studiów magisterskich kierunku Wychowanie Fizyczne na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach.

Czytaj więcej

Martyna Jałocha

Podczas swojej edukacji na AWF, zdobyła również uprawnienia trenera personalnego oraz instruktora fitnessu i nowoczesnych form gimnastyki. Przygodę z tańcem zaczęła w szkolnej grupie disco dance, mając wtedy zaledwie 10 lat. Już wtedy poczuła, że jej pasją jest taniec. Będąc nieco starszą odkryła, że najlepiej czuje się w stylach nowoczesnych, tańca ulicznego. Po części artystyczny samouk, jak i kobieta ciągle szukająca nowych, tanecznych wyzwań. Szkoliła się w Tito Dance Studio, SalsHall Ortodox i w wielu innych miejscach, doskonaląc umiejętności pod okiem Uli „Afro” Fryc, Łukasza „Izi” Skowrona, Jurija Żurajewa, Darii „Gyal Di”, Tomasza Nieradzika i innych. Otwarta na zdobywanie wiedzy z innych technik tanecznych. Od 19 roku życia z powodzeniem przekazuje taneczną wiedzę swoim uczniom. Ukochaną pasją zaraziła setki zadowolonych uczestników na prowadzonych przez nią zajęciach. Kreatywna i energiczna optymistka.

Sandra Gadowska
Prowadzi: akrobatyka

Absolwentka Akademi Wychowania Fizycznego w Katowicach. Na pierwszym stopniu studiów o specjalności gimnastyka korekcyjno-kompensacyjna zdobyła tytuł Instruktora Sportu Akrobatyki Sportowej. Na drugim stopniu studiów Sandra ukończyła specjalność Taniec.

Czytaj więcej

Sandra Gadowska

Ponadto posiada tytuły: Instruktora Fitnes – Nowoczesnych Form Gimnastyki do Muzyki, Specjaliste Masażu jaki i Trenera Personalnego. Sandra swoją przygodę z akrobatyką rozpoczęła już jako mała dziewczynka i mimo wielu zainteresowań wlaśnie jej poświęca wiekszość swojego czasu. Każdego dnia z wielkim zaangażowaniem stara się przekazać swoją wiedzę trenującym pod jej okiem dzieciom oraz dorosłym.

Barbara Markowska
Prowadzi: zajęcia dla dzieci.

Z wykształcenia nauczyciel wychowania przedszkolnego i oligofrenopedagog.

Czytaj więcej

Barbara Markowska

Z wykształcenia nauczyciel wychowania przedszkolnego i oligofrenopedagog. Od 10 lat pracuje w przedszkolu. Praca z dziecmi to moja pasja. Ciągle poszukuję nowych form i metod, by wyzwolić twórczą aktywność dzieci. W swojej pracy stosuję wiele metod aktywizujących: Edukacja przez ruch, Opowieść ruchowa, Gimnastyka twórcza R. Labana, Metoda Ruchu Rozwijającego, metoda Orffa, metoda uczenia się muzyki E. Gordona, metoda aktywnego słuchania muzyki Batti Strauss.