Zapisy

0
uczestników
0
lokalizacji
0
lat doświadczenia

Endorfina Studio to przestrzeń, gdzie dzieci mogą rozwijać siebie poprzez swoje pasje, odkrywać talenty i budować pewność siebie oraz inne kompetencje w przyjaznej i inspirującej atmosferze.

Proces Rekrutacji

Proces zapisów do naszej szkoły jest prosty i przejrzysty. Poświęcamy za to czas na indywidualne konsultacje z rodzicami i potencjalnymi uczniami, wdrażamy procesy adaptacji i przede wszystkim współpracujemy z rodzicami.

Więcej szczegółów na temat procesu rekrutacji oraz opłat znajdziesz poniżej.

6_scaled

Proces Rekrutacji

  1. Zapisy i Konsultacje
    Zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji o ewentualnych konsultacjach i procesie adaptacji. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i umówimy konsultację, jeśli jest taka potrzeba.
  2. Próbna Lekcja
    Oferujemy możliwość przetestowania jednej lekcji przed zawarciem umowy członkowskiej. To doskonała okazja, aby sprawdzić, czy nasza szkoła jest odpowiednim miejscem dla Twojego dziecka. W tym celu zaznacz w formularzu rekrutacyjnym opcję “Chcę skorzystać z pierwszej lekcji”.
  3. Rejestracja i zawarcie umowy
    Po przetestowaniu lekcji i podjęciu decyzji o zapisaniu dziecka do naszej szkoły, prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego i zawarcia umowy członkowskiej, do której skierują wszystkie przyciski “Zawieram” oraz “Zapisy” na naszej stronie.

Opłaty i Płatności

Opłaty członkowskie pobierane są miesięcznie. Płatności można dokonać poprzez panel rodzica, który utworzony zostanie po zawarciu umowy.