Grafik

Poznaj nasz harmonogram

Giszowiec

Poniedziałek

Gimnastyka z el. akrobatyki 4-6 lat

16:00-17:00
SP 51
ul. Przyjazna 7a
Oliwia

Akrobatyka 7-10 lat
Rogal

17:00-18:00
SP 51
ul. Przyjazna 7a
Oliwia

Akrobatyka
11-15 lat

18:00-19:00
SP 51
ul. Przyjazna 7a
Oliwia

Akro
Reprezentacja

19:00-20:00
SP 51
ul. Przyjazna 7a
Oliwia

Wtorek

Balecik
4-5 lat

16:00-16:45
MDK - Giszowiec
ul. Plac Pod Lipami 1
Roksana

Jazz z el. akrobatyki
6-9 lat

17:00-18:30
MDK - Giszowiec
ul. Plac Pod Lipami 1
Roksana

Teatr Tańca
10-13 lat

18:30-20:00
MDK - Giszowiec
ul. Plac Pod Lipami 1
Roksana

Środa

Taniec nowoczesny
4-5 lat

16:30- 17:15
MDK - Giszowiec
ul. Plac Pod Lipami 1
Karolina

Hip hop
6-8 lat

17:30-18:30
MDK - Giszowiec
ul. Plac Pod Lipami 1
Karolina

Hip hop
9-12 lat

18:30-19:30
MDK - Giszowiec
ul. Plac Pod Lipami 1
Karolina

Czwartek​

Teatr Tańca
14+

17:00-19:00
MDK - Giszowiec
ul. Plac Pod Lipami 1
Sabina

Sobota

Akro
Reprezentacja

8:00-9:00
KS Tytan
ul. Radosna 35b
Oliwia

Gimnastyka z el. akrobatyki 4-6 lat

9:00-10:00
KS Tytan
ul. Radosna 35b
Oliwia

Akrobatyka 7-10 lat
Rogal

10:10-11:10
KS Tytan
ul. Radosna 35b
Oliwia

Akrobatyka 7-10 lat
Precel

11:10-12:10
KS Tytan
ul. Radosna 35b
Oliwia

Piotrowice

Wtorek

Gimnastyka z el. akrobatyki 4-6 lat

16:15-17:15
Klub “Północna”
ul. Północna 32
Oliwia

Akrobatyka 7-10 lat Rogal

17:15-18:15
Klub “Północna”
ul. Północna 32
Oliwia

Akrobatyka 7-10 lat Rogal

18:15-19:15
Klub “Północna”
ul. Północna 32
Oliwia

Środa

Gimnastyka z el. akrobatyki 4-6 lat

16:30-17:30
Klub “Północna”
ul. Północna 32
Ola

Akrobatyka 7-10 lat Rogal

17:30-18:30
Klub “Północna”
ul. Północna 32
Ola

Czwartek​

Taniec nowoczesny 4-6 lat

16:00-16:45
Klub “Północna”
ul. Północna 32
Martyna

Balecik 4-6 lat

17:00-17:45
MDK - Piotrowice
ul. Gen. Z. Jankego 136
Martyna

Modern Jazz 7-10 lat

17:45-18:45
MDK - Piotrowice
ul. Gen. Z. Jankego 136
Martyna

Nikiszowiec - Szopienice - Burowiec

Poniedziałek - Szopienice

Hip hop 6-9 lat

16:30-17:30
MDK - Szopienice
ul. Obr. Westerplatte 10
Karolina

Taniec nowoczesny 4-6 lat NABÓR!

17:30-18:30
MDK - Szopienice
ul. Obr. Westerplatte 10
Karolina

Wtorek - Nikiszowiec

Gimnastyka 4-6 lat

16:00-17:00
SP 53
ul. Szopienicka 58
Ola

Akrobatyka 7-10 lat Rogal

17:00-18:00
SP 53
ul. Szopienicka 58
Ola

Środa - Burowiec

Balecik 4-5 lat

16:00-16:45
MDK - Burowiec
ul. Gen. J. Hallera 28
Magda

Jazz 6-9 lat

17:00-18:00
MDK - Burowiec
ul. Gen. J. Hallera 28
Magda

Jazz 10-14 lat

18:00-19:00
MDK - Burowiec
ul. Gen. J. Hallera 28
Magda

Podlesie

Wtorek

Balecik 4-6 lat

16:15-17:00
MDK - Podlesie
ul. Sołtysia 25
Martyna

Modern jazz 7-10 lat

17:15-18:15
MDK - Podlesie
ul. Sołtysia 25
Martyna

Modern jazz 11-15 lat

18:15-19:15
MDK - Podlesie
ul. Sołtysia 25
Martyna

Czwartek​

Taniec nowoczesny 4-5 lat

16:15-17:00
MDK - Podlesie
ul. Sołtysia 25
Karolina

Hip hop 6-9 lat

17:15 - 18:15
MDK - Podlesie
ul. Sołtysia 25
Karolina

Hip-hop 10-14 lat

18:15-19:15
MDK - Podlesie
ul. Sołtysia 25
Karolina

Bogucice-Zawodzie-Koszutka

Środa-Zawodzie

Balecik 4-5 lat

16:30-17:15
MDK - Zawodzie
ul. Marcinkowskiego 13
Roksana

Jazz 6-9 lat

17:30-18:30
MDK - Zawodzie
ul. Marcinkowskiego 13
Roksana

PROGRAM STAŻOWY
Taniec Artystyczny

18:30-19:30
MDK - Zawodzie
ul. Marcinkowskiego 13
Roksana

Piątek-Zawodzie

Taniec nowoczesny 4-5 lat

16:30-17:15
MDK - Zawodzie
ul. Marcinkowskiego 13
Karolina

Hip hop 6-9 lat

17:30-18:30
MDK - Zawodzie
ul. Marcinkowskiego 13
Karolina

Hip hop 10-14 lat

18:30-19:30
MDK - Zawodzie
ul. Marcinkowskiego 13
Karolina

Piątek-Bogucice

Modern jazz 7-10 NABÓR!

16:00-17:00
MDK - Bogucice
ul. Markiefki 44A
Magda

Balecik 5-6 lat

17:00-17:45
MDK - Bogucice
ul. Markiefki 44A
Magda

Piątek-Koszutka

Akro-maluchy 4-6 lat

16:15-17:15
MDK - Koszutka
ul. Grażyńskiego 47
Ola

Akrobatyka 7-10 lat

17:15-18:15
MDK - Koszutka
ul. Grażyńskiego 47
Ola

Ruda Śląska - Godula

Wtorek

Taniec nowoczesny 4-6 lat

16:00-16:45
ODK “Jowisz”
ul. Joanny 12
Karolina

Hip hop 7-10 lat

17:00 - 18:00
ODK “Jowisz”
ul. Joanny 12
Karolina

Hip hop 11-15 lat

18:00-19:00
ODK “Jowisz”
ul. Joanny 12
Karolina

Piątek

Gimnastyka z el. akrobatyki 4-6 lat

16:30-17:30
ODK “Jowisz”
ul. Joanny 12
Ania

Acrodance 7-10 lat

17:30-18:30
ODK “Jowisz”
ul. Joanny 12
Ania