O nas

Endorfina Studio

t-1_scaled

Nasz rodowód

Kim jesteśmy?

Endorfina to katowicka sieć zajęć sportowych i artystycznych dla dzieci i młodzieży. Mamy swoje Familoki (oddziały) w wielu katowickich dzielnicach oraz jeden w Rudzie Śląskiej-Goduli.

Nasi podopieczni mogą dzięki temu rozwijać się wśród swojej najbliższej społeczności lokalnej i korzystać z zajęć tuż obok domu, będąc jednocześnie członkami  większej społeczności, miejskiej. Gdy zajdzie potrzeba lub pojawią się chęci na szerszą integrację czy zawarcie nowych znajomości, z pomocą przyjdzie nasz system zgłaszania i odrabiania nieobecności, który działa w całej, katowickiej sieci.

Nie możecie być na swoich zajęciach? Sprawdźcie, czy gdzieś w Kato odbywają się zajęcia na których możecie odrobić swoją nieobecność.

Co roku familia świętuje  zakończenie sezonu w czerwcu, na uroczystej gali która jest uhonorowaniem całorocznych działań i wysiłków oraz wspaniałą integracją całej katowickiej społeczności.

20240323_124136
20240323_115033

Nasza misja

Co nas napędza?

Naszą MISJĄ jest rozwinąć w podopiecznych pasję, wrażliwość, zdolność do samodzielnego myślenia i sprawić, by pokochali TAŃCZYĆ a nie tylko odtwarzać choreografię stworzone przez instruktorów. Dlatego w naszej ofercie znajdziecie również szereg zajęć artystycznych i ruchowych, które pozwolą na rozwój pasji, wrażliwości czy właśnie twórczego myślenia. Podczas nich wykwalifikowani prowadzący zadbają o wszechstronny rozwój Waszych dzieci a także o to aby zdobywały one umiejętności w sposób zdrowy, w zgodzie ze swoim ciałem a nie za wszelką cenę! Tak, by za kilka lat endorfinowy tancerz miał w głowie i ciele porządny, taneczny warsztat i wrażliwość tworzenia a nie tylko kolejną dopracowaną do perfekcji choreografię. Endorfina to nie tylko nauczyciele to przede wszystkim nasi wspaniali podopieczni, ich rodzice i wszyscy sympatycy naszego podejścia do nauczania ruchu- to dzięki Wam i dla Was jesteśmy!

Nasze Familoki:
/oddziały/

Niesamowita załoga

Poznaj nauczycieli

Sabina Delmaczyńska-Piwko

Pani Od Tańca
teatr tańca
modern

Roksana Delmaczyńska

Pani Od Tańca
balecik | modern jazz,
jazz z el. akrobatyki | teatr tańca

Karolina Rutkowska

Pani Od Tańca
taniec nowoczesny
hip-hop

Martyna Świerczek

Pani Od Tańca
balecik | modern jazz
taniec nowoczesny

Oliwia Kurzac

Pani Od Fikołków
gimnastyka z el. akrobatyki
akrobatyka

Magdalena Palion

Pani Od Tańca
balecik
modern jazz

Anna Rzepka

Pani Od Fikołków
gimnastyka z el. akrobatyki
akrobatyka | acrodance

Aleksandra Kłak

Pani Od Fikołków
gimnastyka z el. akrobatyki
akrobatyka

Mateusz Sysakiewicz

Fizjoterapeuta
gimnastyka ogólnorozwojowa
gimnastyka korekcyjna

Endorfina

Galeria zdjęć